GREEN PEEL® Herbal Peeling - taimne nahakoorimine

50. aastatel töötas doktor Christine Schrammek välja esimese koorimise, mis koosnes eranditult taimsetest koostisosadest. Selle koorimismeetodi ülesanne hõlmas naha esteetiliste puudujääkide korrigeerimist. Kümne aasta möödudes täiustas seda meetodit doktor Schrammeki tütar – arst-dermatoloog, allergoloog ja meditsiniiniteaduste doktor Kristina Shrammek-Druzio, kes tõestas maailmale teaduslikult taimse koorimise GREEN PEEL® toimet. 90. aastatel juhtis Schrammek-Druzio päritud kaubamärki Dr. Schrammek GREEN PEEL.

Koorimise põhi – see on segu kaheksast ravimtaimest, mis sisaldavad aktiivseid ensüüme, vitamiine ja mineraale. Selline unikaalne kombinatsioon eranditult taimsetest komponentidest imbub nahka ja loob koorimise efekti. Lisaks pakub see täiendavat bioloogilist stimulatsiooni ka nahatraumadele, mis annab nähtava tulemuse juba pärast esimest protseduuri.

Protseduur GREEN PEEL® Taimset koorimist viiakse läbi ainult sertifitseeritud kosmetoloogide poolt ilusalongides ja ilukliinikutes. Sertifikaadi saamiseks ja GREEN PEEL® toodete kasutamise võimaluse saamiseks viiakse kosmetoloogide jaoks läbi regulaarseid seminare ja treeninguid.

ÜKS TOODE – KOLM KOORIMISVIISI

Iga naha iluprobleemi jaoks kasutatakse üht 3 koorimisviisist: klassikalist, energiat andvat või värskendavat.

CLASSIC – NAHA UUENDAMINE

Kõige esimene ja kõige „klassikalisem“ protseduur kõigi koorimisviiside seas on GREEN PEEL® HERBAL PEELING. Pärast spetsialisti poolset naha seisukorra süvendatud hindamist, hooldusprotseduuri määramist ning ettevalmistust esimeseks protseduuriks, kantakse valmistatud taimse koorimise segu intensiivsete masseerivate liigutustega nahale. See aktiveerib naha puhastusprotsessi. Nähtavat tulemust võib märgata 4-5 päeva pärast. Suurepärane tulemus tagatakse seehulgas protseduurile järgneva õige koduse koorimisjärgse hooldusega – kosmetoloog pakub Teile selleks vajalikke Dr. Schrammeki ravimiseeria preparaate. Tulemuse kinnitamiseks viib kosmetoloog viis päeva pärast koorimist läbi professionaalse protseduuri, mis on mõeldud naha taastamiseks, selle ülitundlikkuse ja koorimisjärgse reaktsiooni vähendamiseks. Olenevalt naha iluprobleemi liigist võib vajalik olla koorimisprotseduuri kuur.

ENERGY – NAHA STIMULATSIOON

Protseduur GREEN PEEL® ENERGY kujutab endast loomulikku bioloogilist naha stimuleerimist, mis on võimalik tänu ravimtaimede aktiivsusele. ENERGY koorimine sobib ideaalselt kombineeritud tüüpi nahale ning nahale, millel on vanusega tekkinud pigmendivead.

FRESH UP – NAHA SÄRA

FRESH UP koorimine – protseduur, mis annab nahale suurepärase värskuse ja sära. Selle protseduuri abil stimuleeritakse verevarustust, paranevad ainevahetusprotsessid. Nahk saab sileda ja tasase reljeefi.