Total FX

TotalFX on revolutsiooniline fraktsioneeritud ravi, mis kombineerib DeepFX™ ja ActiveFX™ protseduurid, et saada parimaid lahendusi ja minimaalset taastusaega ainult ühekordse raviga. Laserkiirgus tegutseb fraktsioneeritud mustriga, jättes väikseid ”sildu” puutumata nahast. See tehnika lubab paranemise protsessil toimuda palju kiiremini ja laseb Teil varem tagasi minna oma igapäeva tegevustesse.

Kuidas TotalFX toimib?

DeepFX kasutab väga kitsast laserkiirgust, et eemaldada nahakoe viirge sügavalt naha kihtides. Selle peale hakkab keha mõjutatud kohti ravima, stimuleerides uue kollageeni teket. See omakorda parandab kortsude, armide ning peenete joonte väljanägemist. ActiveFX kasutab suuremat kiirgust, mis mõjutab rohkem naha pindmisi kihte. See aitab eemaldada tahtmatut pigmentatsiooni, soodustab uue naha teket ja parandab peeneid jooni ja tekstuuri. Ühe raviga stimuleerib TotalFX kollageeni teket kuni kuueks kuuks, aidates parandada armide, peenete joonte, tooni, tekstuuri ja pigmentatsiooni väljanägemist.

TotalFX’i eelised

Kosmeetiline ebatäiuslikkus võib esineda meie nahal läbi terve elu kortsude, armide, pruunide plekkide ja teiste ebaregulaarsuste kujul. Selleks, et parandada ja eemaldada neid tahtmatuid ebatäiuslikkusi on TotalFX Teie lahendus. Täiusliku tulemuse jaoks on Teie jaoks parim valik TotalFX, millega ravitakse nii naha sügavamaid kihte kui ka naha pinda.

Milline on ravi TotalFX kasutades?

TotalFX protseduur toimub kahes osas. Esmalt teeb Teie arst nahale kohaliku tuimestuse, et protseduur oleks mugavam. Kõigepealt kasutatakse DeepFX laserit, millele järgneb ActiveFX laser. Ravi kestab umbes 30 minutit, kuigi aeg võib muutuda olenevalt ravitavast alast. Protseduuril kasutavast fraktsioneeritud laseritest tunnete nahal soojust.

Kui tahad:

• parandada korraga peeneid jooni, kortse, arme, tooni, tekstuuri ja pigmentatsiooni

• saada dramaatilisi tulemusi ainult ühekordse raviga

• protseduuri, millel on minimaalne taastusaeg

Siis Total FX ravi on sinu jaoks.