Biorevitalisatsioon

Naha noorendamine intradermaalsete modifitseerimata hüalüroonhappesüstide abil. See on suurepärane viis naha vananemise aeglustamiseks.

Revitaliseeriv teraapia – loomuliku naha metabolismi protsesside bioloogiline stimulatsioon. Seda viiakse läbi preparaatide abil, mis on valmistatud hüalüroonhappe ja kollageeni põhjal.

Tulemus:

  • Intensiivne kuiva ja veetustatud naha pikaajaline niisutamine
  • Lõtvunud naha pingutamine
  • Kortsude tekke ja nahasüvendite ennetamine, samuti nende korrigeerimine

Preparaate Juvéderm HYDRATE™, BELOTERO Hydro, Stylage Hydro ja Stylage HydroMAX kasutatakse naha biohüdratsiooniks ning täiendava mahu lisamiseks vajalikesse kohtadesse.

Uudiseks on Juvéderm  VOLITE, uue põlvkonna preparaat, mis annab vaid ühe protseduuriga ilusa ja kauakestva tulemuse (kuni 9 kuud)!

Näidustused:

  • Kuiv, lõtvunud nahk
  • Mistahes etioloogiast veetustunud nahk
  • Naha lõtvuse ja elastsuse vähendamine
  • Fotovananemine, stress, suitsetamine

Samuti võib ettevalmistusprotsessis sügava keemilise koorimise jaoks kasutada erinevaid laserravi variante ja plastilist kirurgiat. Seda eriti eeltoodud ravivariantide maksimaalse tulemuse saavutamiseks, kuid samuti ka taastumisprotsessi lühendamiseks. Samuti on võimalik täiendavalt rakendada ka teisi mesoteraapia meetodeid.

Hüalüroonhappe süstid jagatakse lihase- ja nahasisesteks ning nahaalusteks, olenevalt tehnikast ja preparaadist. Naha sisse sattudes täidab see hape kõik õõnsused ning hoiab efektiivselt vedelikku. Lisaks sellele ei luba see vedelikul aurustuda, hoides sel viisil naha sügavaid kihte dehüdratsiooni eest. Õhu kuivus ei mängi seejuures rolli.

Pärast selle happe süstimist võivad tekkida väikesed sinikad ja naha paistetus ning vahel sügelus, valu või ebameeldivustunne. Kõik see möödub kõige hiljem nädal pärast protseduuri. Hüalüroonhappe süstide tulemusi võib aga täielikus mahus näha juba kahe nädala möödudes.

Kui preparaat naha alla süstitakse, siis kombineeritakse see loomulikul viisil organismi hüalüroonhappega. Ajaga preparaat lahustub organismis ilma igasuguste tagajärgedeta.