Täitesüstid

Volumeetrilised fillerid, mis taastavad nooruslikkuse, pinguldades nahka, eemaldades ja korrigeerides väikseid ja suuremaid näonaha kurde, kortse ja volte. Kasutatakse veel huulte, põse ja silmade tõstmiseks.

Süstid viiakse nahka läbi peene nõela või kanüüli. Kasutusel on Juvéderm, Radiesse, VOLUMA™, VOLBELLA™, VOLIFT™ nahafillerid. Toodetele on erinevad kokkusobivused ja neid kasutatakse erinevatel juhtudel. Näiteks VOLUMA™ filler, nagu ka nimi ütleb, kasutatakse erinevate piirkondade, näiteks põskede tõstmiseks.

Radiesse

Kasutatakse üle maailma sadades tuhandetes protseduurides. Süstitav nahafiller, mis annab koheseid tulemusi kortsude kaotamisel. Põsed lähevad lohku ja muutuvad lamedamaks, lõug ja selle piirjoon kaotavad kontuuri, kui suu ja nina ümber tekivad jooned ja voldid, mis kestavad 12-18 kuud.

Juvéderm

Süsitav geel, mis on vananemisvastane nahafiller. Kasutatakse sügavate kortsude ja voltide ohutuks parandamiseks. Silendavad ja taastavad naha volüümi, muutes naha nooruslikumaks. Juvéderm on tänapäeval üks arenenumaid kasutuses olevaid hüaluroonhappeid.