Miks Hollywoodi tähed valivad protseduuri „Vampire Facial®“?

Tegelikult on see protseduur mikrodermabrasiooni kombinatsioon, millele järgneb trombotsüütidega rikastatud plasma (PRP – Platelet-Reach Plasma) pealekandmine. Plasma ekstraheeritakse väikesest kogusest patsiendi enda verest. Saadud seerumis sisalduvad trombotsüüdid sisaldavad suures koguses kasvufaktoreid, mis nahale manustamisel stimuleerivad rakkude taastumist. See aitab nahal toimida optimaalses režiimis, suurendades kollageeni ja elastiini taset, täites antioksüdantidega ja parandades loomulikku hüdratatsiooni.
Trombotsüütidega rikastatud plasmat kasutatakse juba kõikjal välispidiselt ühe nahahoolduse etapina ja plasma kasutamine kompleksselt koos mikroneedlinguga suurendab selle tungimist nahka mikropunktsioonide abil.

Taastumine kestab 1-2 päeva. Näidustuste poolest on protseduur „Vampire Facial®“ sobilik kõigile neile, kes on mures enneaegsete kortsude ja fotovananemisest põhjustatud muutuste pärast ja neile, kes soovivad muuta naha tooni siledamaks ja värskemaks. Optimaalsete tulemuste jaoks on vaja protseduuri korrata, kuid mitte sagedamini kui üks kord kuus.

Vampire Facial® ja Vampire Facelift® on patenteeritud protseduurid ja Eestis pakub neid ainult kliinik LaserMed.