PRP Plasmateraapia

Noorenduse kaasaegsete metoodikate hulgas on tänapäeval eriline koht PRP-l (plasmatõstmine). See on organismi uuendusprotseduur patsiendi enda trombotsüütide rikka plasma süstimise abil. PRP metoodika lubab edukalt võidelda vananemise märkidega näol, juuste väljalangemisega ning paljude teiste esteetiliste ja meditsiiniliste probleemidega.

Mida tähendab PRP? See metoodika saab oma nimetuse lühendist „Patelet Rich Plasma“ – „trombotsüütide rikas plasma“. See bioloogiline aine võetakse patsiendi enda verest ning see on infektsioonhaiguste vaatepunktist täiesti ohutu, samuti aga ka vastureaktsioonide või allergiliste reaktsioonide seisukohast. PRP on rikas bioloogiliselt aktiivsete valkude poolest, mis kiirendavad kudede uuenemist ning regeneratsiooniprotsessi. Sel unikaalsel metoodikal ei ole maailmas analooge. Selle protseduuri efektiivsust ja kvaliteeti on tunnustanud meedikud üle kogu maailma ning seda rakendatakse edukalt nii esteetilises meditsiinis kui ka mujal.

LaserMed kliinikus kasutatakse ainult kõige kaasaegsemaid ja usaldusväärsemaid plasmateraapia preparaate, sealhulgas Šveitsi tehnoloogiat Regen LAB. Regen LAB on ainus firma maailmas, mis pakub unikaalset toodet Cellular Matrix – ühendatud plasma, mis on trombotsüütiderikas ning sisaldab hüalüroonhapet, mis tagab parimad kontuursed tulemused näonaha venitamisel, kiirendab rakkude uuenemist ning samuti suurendab naha hüdratsiooni efekti. Cellular Matrix protseduure viiakse läbi maailmas kõige autoriteetsemates kliinikutes.

Milliseid tulemusi võib PRP abil saavutada?

 

Väikeste kortsude eemaldamine ja nahajume parandamine

Naha loomulik vananemine toimub tasakaalutuse tõttu rakkude ja kollageeni lõhustumise ja uuenemise vahel. Pärast trombotsüütiderikka PRP plasma süstimist patsiendi nahka, hakkavad naha sügavates kihtides asuvad sidekudede rakud (fibroplastid) sünteesima kollageeni, elastaani ja hüalüroonhappeid, mis vastutavad naha sileduse ja elastsuse eest. Sellega samaaegselt taastub nahakihi maatriks ning algab naha makrofaagide stimuleerimine melaniini ülejääkide lõhustamiseks. Kudede loomuliku regenereerimise protsessi stimuleerimine mesoteraapiliste süstide abil kasutades A-PRPd parandab nahajumet ning silub näol, dekolteel ja kätel olevaid kortse.

 

Silmaümbruse piirkonna noorendamine

A-PRP-s olevad kasvustimulaatorid aktiveerivad silmade ümbruses mikrotsirkulatsiooni, normaliseerivad selle värvi ja taastavad toonust.

Näokontuuri taastamine

Lokaliseeritud ravil A-PRP preparaadi nahka süstimisel taastab harmoonilised proportsioonid ja näokontuuri. A-PRP süstid on samuti efektiivsed venitusarmide, akne või hüpertroofiliste armide ravimisel.

Juuste väljalangemine (alopeetsia)

A-PRP süstid stimuleerivad peanahas juuksejuurte kasvu, samuti aga ka peanaha mikrotsirkulatsiooni. Teie juuste elujõud, värv ja eredus paranevad, aeglustub nende väljalangemisprotsess ning kasv aktiveerub.

Rehabilitatsioon pärast laserravi või keemilist koorimist

A-PRP valuvastased ja põletikuvastased omadused aitavad kergendada valusümptomeid ning tunduvalt kiirendada haavade paranemist pärast laserravi või keemilist koorimist.

Enne                                        Pärast 3 seanssi Regen ACR Classic / Extra

2 päeva pärast laserprotseduuri                2 päeva pärast laserprotseduuri + A-PRP