Laserepilatsioon

LaserMed kliinikus on kasutusel parim lasersüsteem LightSheer DUET. USA firma Lumenis töötas välja revolutsioonilise Kuldse Standardi LightSheeri vaakumabi tehnoloogia ja suurendas märgatavalt laseri pinda – 22 x 35 mm-ni. LightSheer DUETiga saab selja ja jalad korda mugavalt vaid 15 minutiga. Mugav karvaeemaldus ilma tuimestuse ja kreemideta.

Parim lahendus tahtmatute karvade eemaldamiseks!

See võib tunduda üllatav, aga peaaegu terve keha on kaetud karvadega. Enamus nendest karvadest on peened ja heledad ning ei ole paljale silmale nähtavad. Kui aga tumedamad, jämedamad karvad ilmuvad kohtades, mis on Teile ebamugavad, võib olla aeg kaaluda LightSheer DUETi kasutamist.

LightSheer DUET laser protseduurid

Suure kiirusega LightSheer Duet on laser, mis tekitab suure tugevalt koondatud valguskiirguse. Tekitatud kiirgus mõjub karvas olevatele pigmendiosakestele. Protseduuri käigus pulseerib laser murdosa sekundiks, lubades karval valgust neelata ja seejärel kuumeneda. Kuumendes karvajuur ja -sibul kahjustuvad, mis takistab märgatavalt nende võimekust uuesti kasvata. Suurem laseripind mõjutab korraga rohkem karvanääpse, tehes protseduuri kiiremaks, kui teised karvaeemaldus alternatiivid.

LightSheer DUET kasutab kahte käsiinstrumenti sõltuvalt Teie vajadustele. Suure kiirusega LightSheer laser kasutab läbimurdelist vaakumabi tehnoloogiat, mille kombinatsioon dioodlaserkiirgusest lubab kiiret ja mugavat ravi suurematele aladele. Karvaeemaldus seljale või jalgadele kestab nüüd vaid 15 kuni 20 minutit.

Mida võid oodata?

Minevikus olid abinõud tahtmatute karvade vastu kitkumine, raseerimine, vahatamine, elektrolüüs või kemikaalsed depilaatorid. Mõned on valulikud, mõned määrivad, aga kõik need on vaid ajutised. Laserepilatsioon on efektiivne lahendus. Suure kiirusega LightSheer Duet kasutab kaasaegset vaakumabi tehnoloogiaga dioodlasereid. Võrreldes teiste meetoditega on see kiireim ja mugavaim viis tahtmatute karvade eemaldamiseks.