Elena Zemskova meetodil põhinev kiromassaaž

Kiromassaaž – see on eriline massaažitehnika, mis põhineb erinevate klassikaliste ja idamaiste massaažisüsteemide rakendamisel. Samuti hõlmab see endas kiropraktika ja kinestesioloogia elemente. See edukas kooslus tagas sellele massaažitüübile edu. Kiromassaažil ei ole mistahes klassikalisi skeeme. Selles rakendatakse erinevaid võtteid, mis tagavad soovitava tulemuse.

Kiromassaaž IQ

Kiromassaaž IQ st Intellegente Quiromasaje, mis tähendab tõlkes hispaania keelest arukas kiromassaaž.

Näo kiromassaaži kasutatakse paistetuste eemaldamiseks, näokontuuri modelleerimiseks, selle venitamiseks ning näovärvi parandamiseks. Lisaks silmaga nähtavatele mõjudele (noorenemine, näonaha tõstmine, näojume ühtlustumine, tuju tõus), mõjutab kiromassaaž lihaste ja naha sügavaid protsesse, mis kutsuvad esile kudede uuenemise kõigis nahakihtides.

Näo kiromassaaži tulemused:

  •  taastumine, laubakurru tasanemine
  •  tõuseb naha elastsus, painduvus ja lihastoonus
  • on rohkem hapnikku, toksiinid väljuvad kiiremini
  • normaliseerub, paistetused kaovad ning naha jume värskeneb
  • rakkude taastumisprotsess aktiveerub
  • lahenevad lihasväsimuse ja lihasatoonia probleemid

NEFERTITI nägu

Protseduur on suunatud näolihaste tugevdamisele ning lihasatroofia protsessi aeglustamisele, naha elastsuse tõstmisele ning väikeste kortsude silumisele ja näoovaali taastamisele. Massaaž aktiveerib vereringlust ning lümfivoolu, mis parandab hapnikuvahetust ja pidurdab lihasatroofiat. Tulemusena vähenevad ja kaovad väikesed kortsud, taastub näokontuur ning sellega samaaegselt paraneb naha värvus ning painduvus.

Blefarolift

 

„Blefarolift-massaaž“ – see on näo ülemise kahe kolmandiku modelleeriv massaaž, mille mõjutsoon hõlmab endas: lauba, kulmud, silmaümbruse ja põsepiirkonna. Massaaž viiakse läbi kuival nahal ning sobib ideaalselt nii meestele kui ka naistele. Näidustused selle jaoks on esimesed vananemise märgid antud piirkonnas — kortsud, silmalaugude paistetus, kulmude langemine, silmalaugude naha kotti vajumine, punnid, nahaaluste kudede atroofia (uppunud ja ümarad silmad), „kuivad silmad“, tumedad ringid silmade all ja palju muud. Blepharolift-massaažil on naha tõstmise näol kohene mõju. See kestab koos noorendava efektiga ka nädal pärast protseduuri. Nagu ka teiste massaažitehnikate puhul, saadakse parim tulemus protseduurikuuri läbimisel.