Kliinik LaserMed püüdleb kõige kõrgema kosmeetilise ravi ja meditsiinilise teeninduse standardi poole Eestis

Lumenis on üks suurmaid rahvusvahelisi firmasid, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste meditsiiniseadmete arendamisele ja tootmisele. Firma loodi kolme autoriteetse kompanii liitmisel – laserseadmete arendajad: Sharplan (Iisrael), Coherent Star Medikal (USA) ja ESC – Energy System Company (Iisrael).

Lumenis – üks autoriteetsemaid preemium laserseadmete tootjaid ei ole mitte ainult ilutööstuse jaoks, vaid ka oftalmoloogia, kirurgia, uroloogia, günekoloogia, stomatoloogia ja veterinaaria jaoks. Tänu unikaalsele kvaliteedile ja tulemuslikkusele on paljud firma aparaadid oma klassi turu liidrid.

UltraPulse – see on seeria CO2 lasereid, mida toodetakse juba üle 20 aasta. UltraPulse lasereid kasutatakse erinevates meditsiini valdkondades ning see on populaarne professionaalide seas üle kogu maailma, suuresti tänu oma unikaalsele omadusele: ultraimpulssrežiimile.

UltraPrulse laseritega katsetati esmakordselt suurte piirkondade totaalset silumist, nende ilmumisega ilmnes ka „lasersilumise“ mõiste ise. Tänu täpsele mõjule ja laserravi ülikõrgele võimsusele, samuti aga ka lühiimpulsi tehnoloogiale lubab UltraPulse süsinikdioksiid laserite kasutamine täita ablatsiooni sügavusega kuni 4 mm. See on neli korda sügavam mistahes muust CO2-laserist.

​UltraPulse 5000 ja Encore laserite arendamine ja kasutamine panid aluse uute kaasaegsete UltraPUlse fraktsiooniliste laserite tekkele Deep FX, Total FX ja SCAAR FX tehnoloogiatega.

LightSheer® DUET – vaakumvõimenduse tehnoloogiaga dioodlaser kiirete ja mugavate epilatsiooniprotseduuride läbiviimiseks.

Protseduur aparaadiga LightSheer DUET toimub peaaegu valutult, karvad aga ei kasva pärast laserepilatsiooni enam naha all. Juba pärast 2-3 laserepilatsiooni seanssi ei vähene töödeldud osal ainult karvade arv, vaid need muutuvad ka märgatavalt heledamaks ja peenemaks.

Peen laserkiir mõjub karvanääpsule ja samal viisil saab lahti mustadest, heledatest ja oranžidest karvadest seejuures nahka kahjustamata. Seetõttu võib protseduuri läbi viia ka sellistes tundlikes piirkondades nagu bikiinipiirkond, rinnad, käed, jalad, ülahuule kohal, kõht ja kaenlaalused.

Saksa firma on juba üle 30 aasta maailma juhtiv meditsiiniliste laserite tootmise valdkonnas. Arvestades patsientide, arstide ja partnerfirmade soove ja nõudmisi üle kogu maailma, on jõutud eduni tänu pikaajalisele vaevarikkale tööle teadus-, tööstus- ja turundussfääris – alates laser- ja mikrooptiliste süsteemide arendamisest ja nende toodangusse toomisest kuni laia esindusvõrgu ja efektiivse teeninduse organiseerimiseni.

Esimene tahke neodüümlaser

QuadroStarPRO (532 nm) rohelise spektri lained imenduvad hemoglobiini. Nende mõju tulemusena kuumutatakse verd ja järgneb veresoonte liimimine (koagulatsioon). Seda kasutatakse kapillaaride eemaldamiseks, roosatsea (kuperoos), kapillaarivõrkude, veresoonelaiendite, hemangioomi, venoosse loomuga veresoonelaikude ja muude veresoonkonna anomaaliate raviks.

Merz – austatud ja usaldusväärne firma, mis on spetsialiseerunud ravimite arendamisele ja tootmisele, tagades oma patsientidele kõrge elukvaliteedi. Firma missioon – aidata inimestel parem välja näha, ennast paremini tunda, paremini elada.

Olles sooritanud professionaalse ekspertiisi neuroloogia, hepatoloogia, immunoloogia ja kliinilise dermatoloogia vallas, pöörab Merz alates aastast 2010 erilist tähelepanu esteetilisele dermatoloogiale ja botuliinteraapiale.

Suurt tähelepanu pööratakse teaduslikele uuringutele, mis on meditsiini olulisim ülesanne. Oskust võtta julgelt vastu ebastandartseid otsuseid teevad firmast Merzühe edukaima rahvusvahelise firma farmatseutilise toodangu tööstuses.

Firma Allergan on keskendunud nii retseptuursete kui mitteretseptuursete kõrgevakliteediliste innovaatiliste ravimipreparaatide ning meditsiiniliste ravimite arendamisele ja tootmisele ning kommertsialiseerimisele üle terve maailma.

Firma Allergan preparaatide portfelli peetakse üheks parimaks oma klassis, hõlmates preparaate, mida kasutatakse edukalt kesknärvisüsteemi ja südame-veresoonkonna haiguste raviks, oftalmoloogias, esteetilises meditsiinis, gastroenteroloogias, günekoloogias ja uroloogias, samuti aga ka bakteriaalsete infektsioonide raviks.

Stylage preparaadid ilmusid Balti turule alles hiljaaegu, kuid on jõudnud ennast parimal viisil soovitavaks teha praktiseerivate kosmetoloogide hulgas.

Stylage täiteainete hulgas on lisaks hüaluroolhappele ka antioksüdant mannitool. Lisaks antioksüdantsele mõjule vähendab see kudede turset pärast süstide teostamist, aeglustab hapete resportsiooni kiirust nahas ja muudab selle vastupidavamaks kõrgetele temperatuuridele​.

Firma Ipsen – Euroopa farmatseutiline firma, mis ühendab ligikaudu 4 000 töötajat, lastes turule üle 20 ravimipreparaadi, mis on esindatud rohkem kui 100 maailma riigis.

Ipseni arengustrateegia baseerub ennekõike üksteist täiendavatel kiiresti kasvava biotehnoloogiliste preparaatide turul (onkoloogia, endokrinoloogia, neuromuskulaarhäired) ja ravimitel, mida kasutatakse üldises praktikas (gastroenteroloogia, kognitiivsed häired, südame-veresoonkonna haigused), võimaldades teostada uurimistegevuse finantseerimist.

RegenLab (Šveits) — patenditud innovatsiooniline meditsiiniline toodang trombotsüütiderikka autoplasma isoleerimiseks.

Kaasaegses dermakosmetoloogias võtab esikoha progressiivne meditsiinitehnoloogia – PRP-teraapia (Platelet Rich Plasma), kliiniline meetod, mis hõlmab endasse inimese trombotsüütiderikka vere autoloogse plasma kasutamise, mis on regeneratsiooni ja kudede noorenemise võimas komponent – kasvu faktorid.

Meditsiinilise toote REGENLAB abil saadud plasma sisaldab optimaalselt trombotsüütide kontsentratsiooni, mis põhjustab nende maksimaalse füsioloogilise aktiivsuse ja indentsuse sattumisel sihtkudedesse.

MedX Health Corp. – firma, mis valmistab meditsiiniseadmeid, asutati 1999. aastal ja asub Kanadas. Firma keskendub uuringutele, arengule, tootmisele ja valgusravi (laser) meditsiiniseadmete jagamisele.

Firma originaalsed tooted tagavad efektiivse ravi, pakkudes kahjustunud kudedele kiiret ja mittetraumaatilist tervendamist.

Promoitalia Group – tunnustatud ja usaldatudfirmapaljudes maailma riikides, on saanud liidriks plastilise kirurgia ja esteetika sfääris. Firma asutas 1993. aastal Valerio Matano, kes on tänase päevani selle firma põhijuht.

Promoitalia kokteili Platinum Colleciton peetakse kosmetoloogide seas kasutamisel mugavaks ning häid tulemusi andvaks. Need on välja töötatud suure hulga esteetiliste probleemide lahendamiseks: vananemine ja lõtvunud nahk, hüperpigmentatsioon, kotid ja tumedad ringid silmade all, juuste väljalangemine, tselluliit jne.

“Uus nahk kõigest 5 päevaga“ – lubadus, mille andis doktor Christine Schrammek üle 50 aasta tagasi. Ja juba rohkem kui pool sajandit aitab GREEN PEEL® taimne koorimine naisi üle terve maailma, kellel on probleemne või väsinud nahk, muutes selle uuesti puhtaks, siledaks ja kiirgavaks.

Koorimise alus – see on segu kaheksast ravimtaimest, mis sisaldavad aktiivseid fermente, vitamiine ja mineraale. Selline unikaalne kombinatsioon eranditult taimsetest komponentidest imendub nahka ja viib koorimiseni, pakkudes ka lisa bioloogilist stimulatsiooni traumadega nahale, mis annab nähtava tulemuse juba pärast esimest protseduuri.

Dermaceutic – dermatoloogiline laboratoorium, mille arendused koorimise ja kosmetseutika vallas on laialt tuntud mitte ainult Prantsusmaal, vaid ka mujal üle kogu maailma. Laboratoorium toodab tõepoolest kõrgeklassilisi keemilisi koorijaid uuele põlvkonnale: toimivad, lihtsad kasutada, ilma kõrvalmõjudeta.

Samuti on firma Dermaceutic välja töötanud kosmetseutika seeria – kõrgema taseme kosmeetika nahahoolduseks. Kosmetseutika koduseks hoolduseks lubab pikendada professionaalsete kosmetoloogiliste protseduuride toimeaega. Dermaceutic kosmetseutika – see on unikaalne vahend, mille leiab kosmetoloogia ja farmakoloogia ristumiskohas. Neil ei ole analooge ei koostiselt, ei kvaliteediomadustelt ega ka efektiivsuse poolest.

Firma Salcura asutati aastal 2002. Püstitanud eesmärgi haarata liidriroll probleemse naha hooldustoodete maailmaturul, on firma välja töötanud looduslike toodete seeria, mis on võimelised muutma inimeste elu paremuse poole. Nende innovatsioonilised ja 100% looduslikud tooted on välja võidelnud uskumatu edu naturaalsete toodete alal terve naha heaks, pakkudes suurepärast alternatiivi traditsioonilistele farmatseutilistele preparaatidele.

Salcura tooted sisaldavad eranditult naturaalseid koostisosi, millel on antipruriitiline rahustav mõju ja mida võib tarbida nii tihti, kui on vajalik.

Kõige tuntuim eesti arst-kosmetoloog Tiina Orasmäe-Meder lõi koos Šveitsi biokeemikutega Cosmotec laboratooriumis 5 aasta töö tulemusena uue sarja Meder Beauty Science.

Koostisosade väljatöötamisel ja preparaatide loomisel kasutati uuemaid biotehnoloogilisi metoodeid.

Tulemuseks on esimene professionaalne esteetiliste probleemide korrigeerimise programm maalimas. Kosmeetikavahendite uus põlvkond. Biotehnoloogilistel meetoditel toodetud aktiivsete koostisosade kasutamine kosmeetikas.

Farmakoloogiline laboratooria INNOAESTHETICS – innovatiivne firma, mis on loodud tänu sajandeid kogunenud teadmisi. Juba neljas proviisorite põlvkond tegeleb teadusuurinutega, uute eksklusiivsete toodete väljatöötamisega püüdles ideaalse balanssi leidmist. Innoaesthetics preparaatide kasutamine parandab patsientide elukvaliteeti, lahendab tema esteetilisi probleeme.

WIQo med – innovatiivne ettevõte Itaaliast, kus tegelekse arenenud tehnoloogiatega esteetilises meditsiinis. Ettevõte looja – Professor Rosana Castellana on arst-dermatoloog, Innovatiivse Dermatoloogia seltsi auliige esimees, Itaalia Kosmetoloogilise Gildi esimehe asetäitja. Ta on rohkem kui 60 teadustööde autor, Palomar sertifitseeritud treener. Allergani sertifitseeritud treener.

Medicine Estonia klaster on kogum ühesugustest või omavahel seotud meditsiiniteenuseid pakkuvatest asutustest, mis:
• aitab tõsta oma liikmete rahvusvahelist konkurentsivõimet
• võimaldab klastri liikmetel teenida tulu tervishoiuteenuste ekspordilt
• on Eesti Meditsiiniekspordi Klasteri projekt, mida EAS rahastab EL-i Regionaalarengu Fondist