SIAscope

SIAscope V on spektro-fotomeetriline nahasisene analüsaator, millega on võimalik uurida 2 mm nahapinnast allpool asuvaid erinevaid nahamoodustisi.

Spetsiaalse arvutiprogrammiga töödeldud andmete alusel on võimalik analüüsida nahamoodustiste erinevate komponentide hulka.

SIAscope V abil on võimalik teostada täpset, valutut ja ohutut diagnostikat ilma nahapinda kahjustamata. SIAscope V erineva pikkusega valguslained eristavad selliseid nahakomponente nagu hemoglobiin, melaniin ning kollageen.

Aparaat fikseerib kudede silmale nähtamatud muutused ja arst saab salvestatud andmete põhjal hinnata antud seisundi ohtlikkust.

Uuring toimub kiiresti mõnede minuti jooksul ning saadud tulemuste alusel on võimalik saada põhjalikku informatsiooni oma sünnimärkide ja muude naha pigmentmoodustiste kohta.

СО2 laser UltraPulse Encore

CO2 laser UltraPulse Encore kaotab nii väikseima kortsu kui ka taastab kollageenkihi algse harmoonia ning stimuleerib selle sünteesi.

Protseduuri rehabilitatsiooniaeg on 10-12 päeva, nahk säilib noorena pikki aastaid ning võite õigustatult loota igavesele lasernoorusele.

CO2 lasersüsteem on varustatud arvuti skänneriga, mis annab võimaluse ühtlaselt töödelda suuri nahapindu, teostades täpse kudede kihiti eemaldamise- lihvimise.​
Unikaalse UltraPulse laseri võib nimetada revolutsiooniks kosmetoloogias.

LightSheer® DUET ja LightSheer® DESIRE

LightSheer® DUET ning LightSheer® DESIRE

– kõrgtehnoloogilised dioodlaserid, tehtud spetsiaalselt karvade eemaldamiseks kogu kehalt.

Täielik LightSheeri tarkvara võimaldab valida iga karvatüübi jaoks sobiva režiimi ja laserlainepikkuse igale patsiendile.

LightSheer omab spetsiaalset seadet, mis jahutab marrasnahka töötluse eel, kestel ja pärast, mis teeb protseduuri täiesti ohutuks ja valutuks ning ei jäta mingeid jälgi.

See on esimene dioodlaser, mis sai ametliku permanentse epileerimise tunnistuse.

QuadroStarPRO

Juba üle 35 aasta on Asclepion Laser Technologies tegutsenud liidrina rahvusvahelisel lasermeditsiini maastikul ning on Jätkuvalt edukas tänu pidevale toote ja tehnika arendusele. Asclepion Laser Technologies on maailmas üks kõrgeima kvalifikatsiooniga firmasid optika tööstuses

Kuidas see töötab?

Kui QuadroStar süsteem liigub üle naha, tunneb patsient nahapinnal palju väikesi “nõelatorkeid”, mis on enamjaolt valutud. Olenevalt ravi vajava nahapinna mahust, kestavad protseduurid 10 või 20 minutit. Enamasti piisab ühest või kahest protseduurist, et eemaldada veresoonte kahjustused.
Vajadusel korratakse ravi, sõltuvalt inimese individuaalsest probleemist. See on usaldusväärne ja efektiivne ravi, mis on tõestatud mitmete kliiniliste uuringutega.

Mis see teeb?

Laserkiir mõjutab läbi naha ainult veresooni, mitte ümbritsevat nahka, “keevitades” veresooned kinni.