MASSAAŽ LPG INTEGRAL APARAADIGA

LPG Integral — aparaatkosmetoloogia kuldstandard!

LPG-massaaž on kõige kiirem viis naha elastsuse tõstmiseks, tselluliidi kõrvaldamiseks, kehakaalu langetamiseks ning kehakuju korrigeerimiseks. LPG Integral seadme kasutamine muudab teie naha värskemaks, nooremaks ja pinguldatuks. Massaaž vormib näokontuuri ning eemaldab topeltlõua.

LPG lipomassaaž on näidustatud järgmiste probleemide lahendamiseks:

Rasvaladestustest vabanemine (ka kohtades, mida on raske korrigeerida spordi või dieediga)

Kehakontuuride korrigeerimine, lifting

Tselluliidi ravi

LPG Cellu M6 Integral

LPG Cellu M6 Integral on LPG-seade, millel on täiustatud otsiku avaus – tänu sellele on seade eelnevatest LPG-aparaatidest tõhusam. Uue mudeli võimsus on kahekordistunud ning see avaldab mõju otse sidekoe tasandil. Tänu sellele on lipomassaaž 1,5 korda tõhusam! See võimaldab tunduvalt tõsta modelleerivat efekti lühema aja jooksul. Võrreldes varasemate LPG-seadmetega on tulemus koheselt märgatav! Lipomassaaž ei traumeeri nahka ega tekita punetust ja sinakaid. Selle intensiivsus reguleeritakse individuaalselt lähtudes naha seisundist, nahaalusest rasvakihist ning patsiendi aistingutest.

Eraldi programmid meestele ja naistele

Aparaat sobib väga hästi noortele emadele – tehnilised täiustamised on ideaalsed sünnitusjärgseks taastumiseks. Protseduure LPG Integral seadme abil võib teha juba kolme kuu möödumisel pärast sünnitust. Aparaat võimaldab edukalt võidelda ka meeste lokaalsete rasvaladestustega kõhupiirkonnas (eelmise põlvkonna aparaadid häid tulemusi ei andnud). Lipomassaaži abil on võimalik korrigeerida ka teised meestel esinevad probleemsed kohad. Tulemuseks – trimmis keha ning suurepärane naha seisund. Meeldiv ja valutu lipomassaaži protseduur pakub võimalust lühikese aja jooksul vabaneda tselluliidist, vähendada nahaaluse rasvakihi, saada soovitud kehakuju ning pinguldada nahka. Kõik seansid lõpevad nn naha tugevdamise faasiga – see on vajalik ümbermõõtude intensiivse vähenemise korral.

Endermolift

LPG Integral seadmel on veel üks eelis: tänu delikaatsele toimele on aparaat laialdaselt kasutusel sellistes piirkondades nagu nägu, kael ja dekoltee! Näootsik on samuti tehniliselt täiustatud, mis võimaldab arvestada erinevate nahatüüpidega. Uusim aparaat on täiustatud kolme toimesagedusega, mis võimaldab lahendada erinevaid probleeme. Tänu uuele metoodikale võimaldab endermolifting saavutada tulemused palju kiiremini: uue aparaadi toimel hakkab fibroblast tootma elastiini 240% ning kollageeni – 130% võrra rohkem. Tulemuseks muutub nahk terveks ja säravaks.

Protseduuri läbiviimise näidustused:

Kortsud

Naha (sh ka kaela- ja dekolteepiirkonnas) elastsuse ja prinkuse vähenemine

Topeltlõug

Näoovaali ja lõuaaluse tsooni selgepiirilisuse kadu

Püsiva efekti saavutamiseks on vaja vähem seansse, kui see oli eelnevate LPG-aparaatide kasutamisel. Tänu aktiveerimisele, täiskuuri läbimisele ning rakumälule säilib tulemus pikemaks ajaks. LPG Integral on varustatud teraapilise otsikuga, mis võimaldab alandada turseid ja põletikke sõltumata nende tekkepõhjustest. Seadme abil on võimalik ravida fibroose ning kõrvaldada arme. Tänu tehnoloogilistele täiustustele ning uuemate teadusarenduste kasutuselevõtmisele tegi LPG Integral revolutsiooni aparaatkosmetoloogia maailmas, leiutades uue valemi näonaha noorendamiseks ja kehakuju täiustamiseks.

TEHNOLOOGIA EELISED

Iga päev kasutab LPG-d üle 200 tuhande naise kogu maailmas

LPG Cellu M6 Integral SEADME EELISED

NÄIDUSTUSED:

LPG-NÄOMASSAAŽI HINNAD:

LPG Lipomassaaž

35 € suve lõpuni

Tavahind 40 €

LPG Massaaž seljale

25 €

LPG Endermologie näohooldus (Mobilift)

40 €

LPG Lipomassaaž PAKETT 5=6

175 € suve lõpuni

Ostes 5 LPG tselulliidimassaaži saad kuues TASUTA!
Kampaania kestab suve lõpuni

LPG Lipomassaaž PAKETT 10=12

350 € suve lõpuni

Ostes 10 LPG tselulliidimassaaži saad 12!
Kampaania kestab suve lõpuni.

LPG kostüüm (korduvkasutatav)

12 €