Esteetilise meditsiini kliinik, mis püüdleb kõrgeimate standardite poole kosmeetilises ja meditsiinilises ravis Eestis

Kliinik asutati investorite ja kolme arsti koostöös, kes tegutsesid koos ühes esimestest esteetilistest erakliinikutest Eestis 15 aastat tagasi. Seejärel jätkasid arstid tööd teistes kliinikutes, kuni ühinesid taas, et luua oma ettevõte. Tänaseks on uus asutus varustatud uusimate meditsiiniliste tehnoloogiatega ja töö patsientide ning partneritega on efektiivne ja edukas.

Kliinikus kasutatakse ameerika, hispaania ja saksa firmade meditsiinilisi lasereid, mis on maailma juhtivate lasertehnika tootjate seas.

Põhilised suunad on esteetiline meditsiin, neuroloogia, kosmetoloogia, mitteinvasiivne kontuuriplastika, diagnostika ja dermatoloogia.

Meie kõige suuremad investeeringud on tehtud meditsiinilistesse lasertehnoloogiatesse, mis on välja töötatud maailma juhtivate tootjate poolt. Kõrgekvaliteedilised ja uusimad lasertehnoloogiad, koos meie arstide kogemuse ja kvalifikatsiooniga, on taganud kliinikule Eesti ja ka Balti turul tugeva positsiooni.

Me pakume meditsiinilist teenindust ja kosmeetilist ravi, mis sooritatakse fraktsioneeriva süsinikdioksiidlaseriga UltraPulse Encore, mille tootja on selle valla üks juhtivaid firmasid Lumenis (Iisrael – USA). Süsinikdioksiidi (CO2) laseri „Ultrapulse“ abil on kliiniku arstid võimelised lahendama terve rea esteetilisi probleeme nagu pigmendilaigud, sünnimärgid, papilloomid, tüükad, kortsud, aknearmid ja muud ebatasasused ning nahadefektid. Samuti saab laseriga lõtva nahka pingutada (lodevus), lahendada sissekasvanud küünte probleemi ning muid probleeme.

Lisaks kõigele muule pakub kliinik LaserMed teenust, mida samuti viiakse läbi CO2 laseri abil – see on lasernoorendamine või lihvimine, või täpsemalt koorimine. Seda protseduuri tehakse näole, kätele, kaelale ja näiteks dekolteetsoonile. Olenevalt režiimist jõutakse määratud tulemuseni, milleks on naha tõstmine ja noorendamine.

Miimilised ja sügavad kortsud ning armid silutakse, pigemendi- ja vanuselaigud kaotatakse, naha tooni ja tekstuuri parandatakse oluliselt. Tänu sügavale naha stimuleerimisele taastatakse näokontuurid ja naha ainevahetusprotsessid.

Üks viimastest kasutusele võetud aparaatidest on veresoonkonnalaser saksa firmalt Asclepion. Laserit kasutatakse kapillaaride, kapillaarvõrgustike, kuperoosa, hemangioomide, rosaatsea ja muude veresoonkonna anomaaliate puhul.​

Teine revolutsiooniline aparaat meie kliinikus on firma Lumenis poolt disainitud lasepiltsiooniaparaat – LigthSheer DUET. Unikaalse vaakumtõusu tehnoloogiaga dioodlaser, on parim analoogsete jahutussüsteemidega laserite seas. Aparaat on seni Eestis ainus! Dioodset laserepilatsiooni peetakse kõige efektiivsemaks kõigist olemasolevatest. Enamik kliiniku klientidest märkas rahuldavat tulemust juba kohe pärast esimest protseduuri.​

Muud ulatuslikud kliiniku tegevused on mittekirurgilised ja kosmeetilised meetodid naha eest hoolitsemiseks laserkoorimise ja ilusüstide (botuliintoksiini ja täiteainete süstid) abil.

Võitluses aja ja gravitatsiooniga aitavad arste meie farmatseutilised ja kosmetoloogilised partnerid, kes pakuvad meile oma kvaliteetset garantiidega toodangut. Lisaks sellele kaasatakse meie arste pidevates programmides kvalifikatsiooni kõrgendamiseks või uute metoodikate õppimiseks esteetikamaailmas.

Esteetilise meditsiini kliinik „LaserMed“ püüdleb kõige kõrgema kosmeetilise ravi ja meditsiiniliste teenuste standardi poole Eestis. Me tegutseme patsientide huvides ja järgime meditsiini põhilist eesmärki – „Ära tee kahju“.