DeepFX on revolutsiooniline fraktsioneeritud lasertehnoloogia vananenud, päikesest kahjustunud või armistnud nahale.
Lühikese ooteajaga protseduurid kasutavad fraktsioneeritud CO2 laseri mikrokiirgust, et tegeleda täpselt sügavate nahakihtidega. See stimuleerib tervenemisprotsesse, mis viivad koe regeneratsioonini ja uue kollageeni tekkele. Seda kogu ravitud piirkonnale. Kuna laser puutub kokku ainult osa nahaga, siis kestab taastumine vaid mõne päeva.

DeepFX kasulikkus
Koos vananemisega akumuleeruvad sügaval meie nahas muutused, mis tulevad naha pinnal nähtavale. Peened jooned, sügavad kortsud, tekstuuri ebatasasus ja armistumine.
Et nende probleemidega adekvaatselt tegeleda, peab ravi jõudma sügavale naha kihtidesse ja uuendama kollageeni tekkevõimet.
Eelnevad ravivõimalused on andnud häid tulemusi, kuid olid limiteeritud pika ravist taastumisaja tõttu. UUE fraktsioneeritud DeepFX raviga oleme võimelised ravima naha sügavaid kihte, jättes oote ja taastusaja minimaalseks. Nüüd paranevad sügavad kortsud, naha tekstuur ja armid dramaatiliselt pärast ühekordset ravi.

  • Tulemused ühekordsel ravil
  • Minimaalne ooteaeg
  • Parandab arme, kortse ja naha tekstuuri
  • Sügav naha stimulatsioon
  • Dramaatilised muutused

Milline on DeepFX’i ravi?
DeepFX’i tehakse tüüpiliselt arsti kabinetis ja see kestab umbes 20 minutit. Dr Sarap võib kasutada tuimestavat kreemi enne ravi algust, et tagada kliendile valutum ja mugavam protseduur. Rakendades nahale mikrokiirgust, tunnete nahal soojust, mis meenutab sügavat päikesepõletust. Järgmiste päevade jooksul peate jälgima õrna pesemis- ja niisutamisrežiimi ning vältima otsest kokkupuudet päikesevalgusega. Naha tervenedes hakkab see kooruma ning Te hakkate märkama kortsude, peenete joonte ning armide paranemist.

Kes võib lasta teha endale DeepFX’i ravi?
DeepFX on turvaline enamus inimestele, kuid siiski ei tohiks seda lasta teha need, kes on kasutanud Accutane™’i viimase 12 kuu jooksul, kellel on esinenud keloidide teket, kesist haava paranemisvõimet või kes näitavad liigset või ebatavaliselt pikaaegset erüteemi, hüperpigmentatsiooni või hüpopigmentatsiooni peale laser testimist.